EnglishTurkish

Tunca Teknik Hakkımızda

Tunca Teknik Makine Sanayi Ticaret A.Ş.

Firmamız 1988 yılında Bursa’da “Tunca Teknik Makine Ltd. Şti” olarak kurulmuş olup; 1995 yılından itibaren “Tunca Teknik Makine A.Ş.” olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 2009 yılında “Tunca Kesim Otomasyon Ltd. Şti.”, 2011 yılında “Tunca Eksport” ve 2012 yılında “Bursatek A.Ş.” şirketleri kurulmuş ve Grup şirketlerimiz arasına katılmıştır.

Ana/Kuruluş faaliyet alanımız; başta Tekstil, Otomotiv ve Gıda olmak üzere birçok farklı sektörün ihtiyacı olan “Endüstriyel Kayış & Konveyör Bant” teknolojileridir. Günümüzde ise PE film imalatı, Perde makineleri imalatı, CNC kumaş kesim makinaları imalatı, CNC Jant makinesi imalatı, Endüstriyel kayış ile konveyör bant imalatı, thermoform için plastik levha ve bobin imalatı, ASTAŞ bölge mümessilliği, Te-com ülke mümessilliği, kesim ve konfeksiyon imalatı, Pastal altı ve plotter kağıt imalatı, Rossi bölge distribütörlüğü, Habasit bölge distribütörlüğü yapmaktayız.

NOSAB Organize Sanayi bölgesinde, 4600 m2 kapalı alanda Genel Merkez Yönetim ve Üretim; HOSAB Organize Sanayi Bölgesinde 12.000 m2 kapalı alanda Yönetim ve Üretim; Gemlik Serbest Bölge’de 1680 m2 kapalı alanda Üretim; İstanbul, İnegöl ve Çorlu'da Satış-Pazarlama şubelerimiz ile toplamda 270 kişilik ekibimizle birçok farklı üretim ve hizmet faaliyet alanlarımızla yerli ve ihracat müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edebilmek için sürekli gelişimimizi sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Tunca Teknik Olarak ;
Üretimini yapmış olduğumuz ürünleri sürekli Ar-Ge faaliyetleri ile desteklemek, yenilikçi yönlerini ortaya çıkarmak, istikrarlı bir şekilde büyüme kaydederek, sektörün öncü firması olmaktır.

Misyonumuz

Kalite Hedeflerimiz doğrultusunda, müşteri beklentileri ötesinde ürün ve hizmet sunmak, tam zamanlı üretim yapmak, çalışanlarımızın refahını sağlamak ve sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır.

Kurumsal Sorumluluk
Kalite Politikası

Biz Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımız sizi arasın